• بنر
  • بنر
  • بنر

 

درباره ما

ABOUT US

گروه فنی و تولیدی پرند در سال 1368 توسط آقای محمد علی کسائیان بنیان گذاشته شد.مکان فعلی این گروه در شهرک صنعتی عباس آباد است و مساحتی بالغ بر 1800  متر مربع را شامل می شود گروه در نمایشگاه بین المللی مدکس تهران در سال 1388 و نمایش توانمندی های این کارخانه، عرصه های نوینی را برای این گروه رقم زد فعالیت این واحد تولیدی در هفت بخش زیرمتمرکز شده است

 

 

ادامه

خدمات ما

OUR SERVICE

عکس

 

گروه تولیدی صنعتی پرند دارنده اولین نشان استاندارد در زمینه تولید پایه های کابینت، مبلمان  میزهای اداری ، ریل ها و ،دستگیره های متری و سایر یراق آلات وابسته به صنایع فلزی  چوب و شیشه می باشد. کلیه مراحل طراحی ، ساخت قالب و تولید پروفیل در این مجموعه توسط نیروهای متخصص و دستگاه های .پیشرفته اتوماتیک و نیمه و اتوماتیک انجام می شود.

 

تهیه، تولید و توزیع و فروش انواع پایه های کابینت و مبلمان برای طراحی و اجرایت زیباترین دکوراسیون خانگی و اداری و شیک ترین کابینت های روز اروپا با طراحی .منحصر به فرد و همگام با طراحی دکوراتورهای مطرح جهان.

عکس

گروه صنعتی پرند

PARAND INDUSTRIAL GROUP

 

گروه تولیدی صنعتی پرند با پیمودن گام هایی برتر در صنعت ساخت و تولید انواع مقاطع آلومینیومی و برنجی و .. با استفاد از نوین ترین روش های تولید موفق به پاسخگویی اکثرنیازهای داخلی شده و تا کنون سهم بسزایی از بازارداخلی را به خوداختصاص داده است گروه تولیدی صنعتی پرند دارنده اولین نشان استاندارد در زمینه تولید پایه های کابینت، مبلمان  میزهای اداری ، ریل ها و ،دستگیره های متری و سایر یراق آلات وابسته به صنایع فلزی  چوب و شیشه می باشد. کلیه مراحل طراحی ، ساخت قالب و تولید پروفیل در این مجموعه توسط نیروهای متخصص و دستگاه های پیشرفته اتوماتیک و نیمه و اتوماتیک انجام می شود. خدمات عمده فعالیت های این واحد تولیدی صنعتی از جمله موارد ذیل می باشدتولید انواع مقاطع آلومینیومی و برنجی به وسیله- دستگاه های اکستروژن 4 و 7 اینچ  تولید انواع لوله های متری(کروم ؛ساتن ، مشکی و الوان)مرتبط با دکوراسیون داخلیتولید انواع ریل ها و دستگیره های متری تولید انواع پایه های کابینت، مبلمان و میزهای اداری در طرح ها و سایز های متنوع(طبق سفارش) ،آبکاری فلزات وابسته در این صنعت(آبکاری کروم ، ساتن  گالوانیزه و آنادایز) تولید انواع مقاطع پلاستیکی توسط دستگاه های تزریق پلاستیک 250 ، 350 و 450 گرمی مشاوره فنی برای صادرات کلیه تولیدات این مجموعه صادرات انواع پایه های کابینت به سایر نقاط جهان با کیفیت و قیمت رقابتی است.